Złoty Potok Resort
Jezioro
ZŁOTY POTOK RESORT - DOMKI NAD JEZIOREM
Wirtualny spacer


Każdy z nas wie, jak ważnym wydarzeniem jest wesele. W naszym ośrodku możecie zorganizować wesele swoich marzen i sprawić, że nie tylko Wy zapamiętacie ten dzień na długie lata, ale również Wasi najbliżsi.

Zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty. Dzięki nam będziecie mogli spokojnie skupić się na zabawie, a my zatroszczymy się o resztę. Wesele w górach? Tylko w Złotym Potoku Resort! Więcej informacji znajdziecie Państwo tutaj.


Stowarzyszenie LGD-Partnerstwo Izerskie serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniu dotyczącym aranżacji i dekoracji wnętrz. Szkolenie poprowadzą Magdalena Kużniarz oraz Rafał Koliński.

 

Szkolenie będzie trwało dwa dni (22-23.listopada) i odbędzie się Złotym Potoku. Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, które planują w przyszłości otworzyć własny obiekt agroturystyczny bądź już taki prowadzą. Uczestnicy poznają teorię aranżacji i wystroju wnętrz. Zaplanowany jest również wyjazd do działających już gospodarstw agroturystycznych, by móc zastosować zdobytą wiedzę w praktyce. .Inicjatywy szkolenia na wspierać nowo powstające ośrodki na teranie gór i pojezierza Izarskiego oraz podnoszenia poziomu świadczenia usług turystycznych na obszarze LGD.

Szkolenie jest całkowicie bezpłatne. Zapisy trwają do 17.10.2014 r. Liczba miejsc ograniczona.

Złoty Potok Resort