Złoty Potok Resort
Jezioro
ZŁOTY POTOK RESORT - DOMKI NAD JEZIOREM
Wirtualny spacer

DOMKI W ZŁOTYM POTOKU RESORT – BLISKOŚĆ GÓR I JEZIORA

Domki

Złoty Potok Resort oddaje do dyspozycji swych gości 10 przytulnych domków, gdzie w każdym z nich znajduje się 6 miejsc noclegowych. Nasza oferta została stworzona z myślą o osobach, które co roku stają przed dylematem: domki nad jeziorem czy domki w górach? Decydując się na pobyt w drewnianych chatkach znajdujących się na terenie Złotego Potoku, nasi goście mają zapewniony widok na malownicze Jezioro Złotnickie oraz piękne, polskie góry.

Wyposażenie domku letniskowego:
  • przestronny pokój dzienny, wyposażony w rozkładaną sofę, stół i cztery krzesła, TV SAT oraz radio,
  • dwie przytulne sypialnie z łóżkami (jedno łóżko podwójne i dwa pojedyncze), stojącymi przy nich szafkami nocnymi, wbudowanymi szafami oraz pościel,
  • kuchnia, w której nasi goście znajdą lodówkę, jednopalnikową kuchenkę elektryczną, garnki, patelnię, naczynia, szklanki, sztućce oraz czajnik elektryczny
  • łazienkę, w której mieści się WC, umywalka oraz kabina prysznicowa. Przybory toaletowe – we własnym zakresie,
  • klimatyzacja.

Przed każdym domkiem znajduje się także stół piknikowy z ławkami. Ponadto domek nr 1 wyposażony jest w kominek typu „koza”. Osoby chcące korzystać z kominka obowiązuje opłata za drewno, która wynosi 20 zł na dobę.

Nasze domki są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które nie wyobrażają sobie wakacji bez swojego pupila. Goście przyjeżdżający na urlop z psem, czy jakimkolwiek innym zwierzęciem winni są zgłosić ten fakt w Recepcji. Właściciel zwierzaka zobowiązany jest do uiszczenia odpowiedniej opłaty oraz przestrzegania Regulaminu Pobytu ze Zwierzętami obowiązującego na terenie Ośrodka.

W domkach obowiązuje zakaz palenia tytoniu.

Zakaz organizacji wieczorów panieńskich i kawalerskich na terenie Ośrodka.

Domki góry? Domki Karkonosze? Zapraszamy do Złotego Potoku!

Opinie wystawione przez naszych Gości prezentuje portal meteor-turystyka.pl. Serdecznie zapraszamy!

Złoty Potok Resort