Złoty Potok Resort
Jezioro
ZŁOTY POTOK RESORT - DOMKI NAD JEZIOREM
Wirtualny spacer

DOMKI W GÓRACH

Domki

Złoty Potok Resort oddaje do dyspozycji swych gości 10 przytulnych domków, gdzie w każdym z nich znajduje się 8 miejsc noclegowych. Nasza oferta została stworzona z myślą o osobach, które co roku stają przed dylematem: domki nad jeziorem czy domki w górach? Decydując się na pobyt w drewnianych chatkach znajdujących się na terenie Złotego Potoku, nasi goście mają zapewniony widok na malownicze Jezioro Złotnickie oraz piękne, polskie góry.

Wyposażenie domku letniskowego:
  • przestronny pokój dzienny, wyposażony  w dwie podwójne rozkładane kanapy, stół i cztery krzesła, TV SAT oraz radio,
  • dwie przytulne sypialnie z łóżkami (jedno łóżko podwójne i dwa pojedyncze), stojącymi przy nich szafkami nocnymi, wbudowanymi szafami oraz pościel,
  • kuchnia, w której nasi goście znajdą lodówkę, jednopalnikową kuchenkę elektryczną, garnki, patelnię, naczynia, szklanki, sztućce oraz czajnik elektryczny
  • łazienkę, w której mieści się WC, umywalka oraz kabina prysznicowa. Przybory toaletowe – we własnym zakresie,
  • klimatyzacja.

Przed każdym domkiem znajduje się także stół piknikowy z ławkami. Ponadto domki nr 1, 7 i 8 wyposażone są w kominek typu „koza”. Osoby chcące korzystać z kominka obowiązuje opłata za drewno, która wynosi 20 zł na dobę.

Nasze domki są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które nie wyobrażają sobie wakacji bez swojego pupila. Goście przyjeżdżający na urlop z psem, czy jakimkolwiek innym zwierzęciem winni są zgłosić ten fakt w Recepcji. Właściciel zwierzaka zobowiązany jest do uiszczenia odpowiedniej opłaty oraz przestrzegania Regulaminu Pobytu ze Zwierzętami obowiązującego na terenie Ośrodka.

W domkach obowiązuje zakaz palenia tytoniu.

Domki góry? Domki Karkonosze? Zapraszamy do Złotego Potoku!

*W przypadku 4 osób, wynajmujemy domki wyłącznie czteroosobowe. Większe są oddawane do dyspozycji w przypadku, gdy wszystkie domki dla 4 osób są już zajęte. Cena oczywiście pozostaje bez zmian. Jeżeli gość życzy sobie większego domku, choć czteroosobowe domki nadal są wolne, wówczas ponosi opłatę od 300 do 340zł za dobę. Cena uzależniona jest od ilości dni.

Złoty Potok Resort